شرایط و ضوابط لیموپای

 

شرکت تخصصی لیموپای برای اطمینان بیشتر کاربران از خرید خود و حفظ حریم شخصی شرکت نیازمند است تا اطلاعاتی از کاربران در اختیار داشته باشد.

 

برای اماده شدن سفارش و ارسال سفارش ،اطلاعاتی مانند آدرس،شماره همراه،ایمیل وکدپستی لازم می باشد.

ادرس ایمیل،شماره تلفن های ثبت شده مورد تایید مشتری است و تمام راه ارتباطی شرکت ازاین طریق میباشد؛تمام مسئولیت های نادرست بودن اطلاعات به عهده کاربر می باشد.

شرکت تخصصی لیموپای برای اخبار،تخفیف ها و جشنواره ها در سایت از طریق پیام کوتاه و ایمیل به کاربران خبررسانی میکند.

خریدارتعهد می دهد که بر اساس قانون های ایران از محصولات فروشگاه استفاده کند ، مسئولیت استفاده خلاف مقررات این کشور از محصولات متوجه شخص کاربر میباشد و سایت از هرگونه اتهامی مبرا است و برای استفاده از کالای خاص باید مجوز رسمی داشته باشد.

هرگونه مطالبی که در سایت تخصصی لیموپای وجود دارد مانند: متن،گرافیک،مقاله و ……جزئی از دارایی های حقوقی سایت میباشد و استفاده تجاری از آن حق پیگرد قانونی را برای ما محفوظ میدارد.

تمامی اسم ها و خدمات ایجاد شده توسط سایت و علائم تجاری ثبت شده و در انحصار شرکت میباشد و استفاده از آن شکایت قضایی در پی دارد.

حق هرگونه تغییر در قیمت،قوانین سایت در هر زمان برای سایت لیموپای محفوظ می باشد.

لیموپای ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای اهداف و قوانین سایت لیموپای ادیت کند. وهمچنین اگر کامنت کاربر داری مصداق های مجرمانه باشد تحت پیگرد قانونی قرار میگیرد.

تمامی هویت اشخاص ثبت شده در سایت لیموپای محفوظ و اطلاعات کاربران به هیچ فرد یا سازمانی داده نمیشود،مگر ان که از نهاد های اطلاعاتی خواسته شود که در ان صورد اطلاعات تحویلشان داده میشود.

درصورت استفاده از هریک ازخدمات شرکت لیمو پای،کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمزعبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت هایی که تحت حساب کاربری و یا رمزورود انجام می پذیرد به عهده کاربر می باشد

لیموپای برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.

تمامی قوانین در صورتی قابل اجرا هستند که شرایط خاص مانند(زلزله، سیل،آشوب و…) ایجاد نشود.